Navigace

Obsah

 Městys Jince, Čsl. dělostřelců 172, 262 23  Jince

 

KONTAKTY

 

FUNKCE

JMÉNO

TELEFON

E-MAIL

Starosta 

RSDr. Josef HÁLA

724 180 538

starosta@jince.cz 

Místostarosta

Ing. Ján VAVREK

773 830 699

mistostarosta@jince.cz

Podatelna

Jitka KADEŘÁBKOVÁ

778 709 736

podatelna@jince.cz

Tajemnice

Bc. Anna ŠIMKOVÁ

778 709 742

tajemnice@jince.cz

Účetní

Lucie ŠIMKOVÁ

773 830 698

uctarna@jince.cz 

Mzdová účetní, pokladna

Ivanka KROTILOVÁ

778 709 743

mzdova.uctarna@jince.cz

Matrika a evidence obyvatel

Lucie HAVRLÍKOVÁ

778 709 744

matrika@jince.cz

Stavební úřad

Milan TŮMA

724 180 543

stavebni.urad@jince.cz

Vedoucí technických služeb

Ing. Aleš HLAVÁČEK

773 830 703

vedoucits@jince.cz

Jinecký zpravodaj

Irena UNGROVÁ

773 830 708

ksjince@seznam.cz

Knihovna

Ing. Zuzana BELANSKÁ

773 830 709

knihovna@jince.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Svátek má Kazimír

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • 1

Zítra má svátek Miroslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den jódu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Anketa

Jaké informace nejčastěji vyhledáváte na našem webu?

Celkem hlasů:
98
Hlasování začalo:
25. 8. 2017
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností