Navigace

Obsah

 Městys Jince, Čsl. dělostřelců 172, 262 23  Jince

 

KONTAKTY

FUNKCE

JMÉNO

TELEFON

E-MAIL

Starosta 

RSDr. Josef HÁLA

724 180 538

starosta@jince.cz 

Místostarosta

Ing. Ján VAVREK

773 830 699

mistostarosta@jince.cz

Podatelna

Jitka KADEŘÁBKOVÁ

778 709 736

podatelna@jince.cz

Tajemnice

Bc. Anna ŠIMKOVÁ

778 709 742

tajemnice@jince.cz

Hlavní účetní

Lucie ŠIMKOVÁ

773 830 698

uctarna@jince.cz 

Mzdová účetní, pokladna

Lenka KOZÁKOVÁ

778 709 743

mzdova.uctarna@jince.cz

Matrika a evidence obyvatel

Lucie HAVRLÍKOVÁ

778 709 744

matrika@jince.cz

Správa bytů, ref. vnitřních věcí Eva FOJTOVÁ, DiS. 778 709 719 fojtova@jince.cz

Stavební úřad

Milan TŮMA

724 180 543

stavebni.urad@jince.cz

Vedoucí technických služeb

Ing. Aleš HLAVÁČEK

773 830 703

vedoucits@jince.cz

Jinecký zpravodaj, propag. ref.

Irena UNGROVÁ

773 830 708

ksjince@seznam.cz

Knihovna Jince

Ing. Zuzana BELANSKÁ

773 830 709

knihovna@jince.cz

 

Ředitelka Vodohospodář. služeb

Bc. Miroslava TICHÁ

773 830 705

reditelkavsmj@jince.cz

Účetní Vodohospodář. služeb

Bc. Lenka HAVLÍČKOVÁ

773 837 504

ucetnivsmj@jince.cz

ČOV - voda

Pavel JÍCHA 773 759 945 cov@jince.cz
ČOV - voda Roman KOLÁŘ 

776 635 117

 

ČOV

Vladislav HAŠEK 

773 830 706 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den vzniku samostatného československého státu
  • Čokoládový den

Zítra má svátek Silvie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Anketa

Jaké informace nejčastěji vyhledáváte na našem webu?

Celkem hlasů:
103
Hlasování začalo:
25. 8. 2017
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností