Posezení současných a dřívějších obyvatel společně s pravidelnými návštěvníky této osady se odehrálo na hřišti ve středu Rejkovic.
Jednou z hlavních součástí odpoledního a večerního programu byl nohejbalový turnaj trojic. V napínavém finálovém zápase zvítězil tým Rejkotek ve složení Zdeněk Rychvalský, Karel Stricz a Michal Honzírek. Druhé místo přenechali Pešlíkům, které vytvořili Radek, jeho choť Jitka a syn Radek Pešl. Bronzové místo vybojovali Bačáci v čele s Josefem a jeho syny Filipem a Danielem Bačákem.
Většina účastníků se přišla pobavit při hudbě, kterou vybíral Michal Honzírek – DJ Teddy, ti starší spíše popovídat s přáteli. Ve spolupráci s městysem bylo připraveno občerstvení a děti se mohly vyřádit v nafukovacím hradu či při jiných aktivitách.
Pro ně a v pokročilejší době i pro dospělé byly připraveny zábavné hry a soutěže. Organizátor Martin Řach se svými přáteli připravil akci, v níž by bylo škoda nepokračovat.
Miroslav Maršálek
Foto: Miroslav Maršálek a Eliška Fulínová
Zdroj textu:
23.08.2019 (10:40:04) | Internet | Městys Jince | Denik.cz - Příbramský deník | Redakce |