Navigace

Obsah

Osada Rejkovice ožila prvním setkáním

Typ: ostatní
Zajímavá sportovní a zábavná akce se uskutečnila v sobotu 17. srpna v Rejkovicích. Pro nezasvěcené se jedná o část městyse Jince. Do roku 1975 byla samostatnou obcí. Akce se uskutečnila poprvé, ale účastníci jsou přesvědčeni, že ne naposled.

Posezení současných a dřívějších obyvatel společně s pravidelnými návštěvníky této osady se odehrálo na hřišti ve středu Rejkovic.

Jednou z hlavních součástí odpoledního a večerního programu byl nohejbalový turnaj trojic. V napínavém finálovém zápase zvítězil tým Rejkotek ve složení Zdeněk Rychvalský, Karel Stricz a Michal Honzírek. Druhé místo přenechali Pešlíkům, které vytvořili Radek, jeho choť Jitka a syn Radek Pešl. Bronzové místo vybojovali Bačáci v čele s Josefem a jeho syny Filipem a Danielem Bačákem.

Většina účastníků se přišla pobavit při hudbě, kterou vybíral Michal Honzírek – DJ Teddy, ti starší spíše popovídat s přáteli. Ve spolupráci s městysem bylo připraveno občerstvení a děti se mohly vyřádit v nafukovacím hradu či při jiných aktivitách.

Pro ně a v pokročilejší době i pro dospělé byly připraveny zábavné hry a soutěže. Organizátor Martin Řach se svými přáteli připravil akci, v níž by bylo škoda nepokračovat.

Miroslav Maršálek

Foto: Miroslav Maršálek a Eliška Fulínová

Zdroj textu: 

23.08.2019 (10:40:04)

Internet

Městys Jince

Denik.cz - Příbramský deník

Redakce


Vytvořeno: 26. 8. 2019
Poslední aktualizace: 26. 8. 2019 07:55
Autor: Správce Webu

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Svátek má Svatoslav

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den zdravotně postižených

Zítra má svátek Barbora

Kalendář

Anketa

Jaké informace nejčastěji vyhledáváte na našem webu?

Celkem hlasů:
120
Hlasování začalo:
25. 8. 2017
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností